להצעת מחיר התקשרו:054-4670914 ,077-4241097

פיקוח בנייה מקיף ומקצועי

תפקידו של מפקח בנייה נועד להבטיח את סטנדרט הביצוע של הפרויקט, תוך מזעור עלויות ועמידה בהגדרות תקציב ולוחות זמנים. צרכים אלו ועוד צרכים נוספים מגולמים בעבודות הפיקוח שחברת אלגום מעניקה ללקוחותיה, בכל סוג של פרויקט ובכל רמת מורכבות ויוקרה. עבודות הפיקוח של החברה ניתנות עבור ענף המגורים, המסחר והתעשייה, וכן פיקוח אחר יזמות וביצע של השקעות נדל"ן.

פיקוח בנייה מקצועי ויסודי

על מנת להבטיח את הצלחת הבניה, כל פרויקט פיקוח בנייה שאנו נוטלים על עצמנו מבוצע באופן מקצועי ויסודי על כל שלביו, פרטיו ומרכיביו. תפקידנו כולל בין היתר את המאפיינים הבאים:

  • תכנון וגיבוש מסגרת תקציב - בהתבסס על מאפייני וצרכי פרויקט הבניה. כדוגמת רמת קושי ביצוע, סוג חומרים מבוקש ונדרש, שיטת בניה וצרכים מיוחדים אחרים. על סמך מאפיינים וצרכים אלו נגדיר מסגרת תקציב משוערת אשר בהמשך תסתכם ותגובש בהגדרת תקציב ריאלית.
  • תכנון לוחות זמנים - בהתאם להגדרות תקציב ויכולות התשלום של המזמין, ובהתאם לצרכי ביצוע של הפרויקט.
  • תיאומי תכנון - לרבות בחירת אדריכל, יועצים, עריכת מכרזים מול קבלנים, וקבלת היתרי בניה.
  • התנהלות מול קבלנים – לרבות ביצוע מכרזים, עריכת חוזים פאושלים ופיצול עבודות עוד משלב  בניית השלד, ותיאום ופיקוח אחר עבודתם.
  • עבודה צמודה, שוטפת ומתואמת עם האדריכל והיועצים, לרבות מהנדס קונסטרוקציה, יועץ קרקע ומודד. כמו כן, התנהלות מול הרשויות השונות כדוגמת רשויות מקומיות, ועדות תכנון ובניה, חברות חשמל, תקשורת ומים.
  • פיקוח בנייה מלא וצמוד בכל שלבי פרויקט הבניה, כולל תיאום עבודות מול המתכנן, קבלנים ואנשי המקצוע, פיקוח שוטף וצמוד בשטח אחר איכות העבודות והיותן תואמות לתוכניות, עמידה בלוחות זמנים וטיפול ופתרון מיידי לכל בעיה שעולה.

פיקוח בניה מלא וצמוד

אנו מספקים שירותי פיקוח מלאים, שוטפים וצמודים עבור כל צרכי הפרויקט. השירותים כוללים בין היתר תיאום לוחות זמן עבודה מול הקבלנים השונים בהתאם לשלבי הבניה, ופיקוח אחר התנהלותם השוטפת והתקינה. בנוסף, אנו נבחן את חומרי הגלם ,טיבם ואיכותם, התאמתם לתכנון ולמפרט הפרויקט. כמו כן, נוודא כי הקבלנים ואנשי מקצוע פועלים על פי שיטות עבודה תקניות שסוכמו מראש.

הזמנת שירותי פיקוח בניה

להזמנת שירותי פיקוח בנייה עבור כל סוג של פרויקט ובכל רמת מורכבות, התקשרו אל אלגום ניהול ופיקוח בע"מ בטלפון 054-4670914. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף בנושא.

 

מיקום
הקידמה 16, הרצליה
כתובת מייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.