להצעת מחיר התקשרו:054-4670914 ,077-4241097

עלות מפקח בניה משתלמת וכדאית

עלות מפקח בניה משתלמת וכדאית

שיקול מהותי בבחירת שירותי פיקוח בניה טמון ללא ספק בשאלה כמה עולה מפקח בניה, והאם שירותיו משתלמים. חשוב לדעת כי עם הבחירה בחברת אלגום לעבודות ניהול ופיקוח התשובה הינה חד משמעית – כן! עלות מפקח בניה שאנו מספקים הינה השקעה כדאית ומשתלמת המחזירה את עצמה בדמות עמידה בהגדרות התקציב וחיסכון ניכר בהוצאות הפרויקט.

ניהול פרויקט בניה משתלם וחסכוני

בזכות הניסיון והידע הרב שלנו בתחום פיקוח הבניה, שכירת  שירותנו תבטיח ניהול פרויקט יעיל, משתלם וחסכוני. יכולותינו באות לידי ביטוי במספר היבטים בסיסיים:

  • תכנון מקדים מעמיק, מפורט ומדויק הלוקח בחשבון את כל מרכיבי הפרויקט, ומכמתו לכדי תקציב בניה מושכל וחסכוני.
  • בחירה נכונה וחכמה של אדריכלים, יועצים, קבלנים וחומרי גלם, הנובעת מהיכרות מעמיקה עם השוק, ומבוצעת באופן משתלם וחסכוני. זאת, מבלי לפגוע באיכות, במקצועיות ובטיב העבודות.
  • פיקוח הדוק אחר הבניה עצמה על כל שלביה, לרבות פיקוח אחר עבודות קבלנים ואנשי מקצוע באופן מתואם העומד בלוחות הזמנים ועושה שימוש נכון ויעיל בחומרי הגלם.
  • שיטת עבודה יעילה במיוחד גם תוך אפשרות  פיצול העבודות כבר בשלב בניית השלד, והשענות על חוזי עבודה פאושלים.
  • לאורך כל הפרויקט אנו שומרים ומוודאים שהוא יתנהל בהתאם להגדרות התקציב הקיימות, ללא תוספות או חריגות.

ניהול נכון של פרויקט בניה

על ידי שכירת שירותינו תזכו לא רק לחסוך באופן משמעותי בעלויות הבניה, אלא גם תיהנו משירותי פיקוח מקצועי שיבטיחו קבלת תוצאות ברמה הגבוהה ביותר, תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים. שירותי הפיקוח שלנו יבטיחו התנהלות תקינה ושוטפת של הפרויקט, ללא עיכובים ודחיות מיותרות וללא חוסר דיוק במפרט או ליקויי בניה. כל זאת, בליווי דיווחים שוטפים ושקיפות מלאה מול מזמין העבודה, באופן אמין ואחראי. התנהלות זו מורידה מכתפיכם הרבה דאגות וכאבי ראש, בידיעה שפרויקט הבניה שלכם מנוהל בידיים טובות, אמינות ואחראיות.

אז למה אתם מחכים צרו קשר עם אלגום ניהול ופיקוח עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

להזמנת שירותי פיקוח בניה מקצועי עבור סוג של פרויקט ובכל רמת מורכבות, ולקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף, צרו קשר עם אלגום ניהול ופיקוח בע"מ טלפון 077-4241097..

 

מיקום
הקידמה 16, הרצליה
כתובת מייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.