להצעת מחיר התקשרו:054-4670914 ,077-4241097

כל הניסיון הנדרש לצורך ניהול פרויקטים בבניה

חברת אלגום ניהול ופיקוח, בבעלותו וניהולו של בועז גוטפלד, מחזיקה בכל הידע והניסיון הדרוש לניהול פרויקטים במגון רחב של תחומים ובהיקף גדול.  ברשותנו ניסיון של מעל 25 שנה בפיקוח וניהול פרויקט בניה בתחומי המגורים, משרדים, מסחר, תעשייה, תמ"א 38 והשקעות נדל"ן. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים לרבות חברת אשדר, חברת קנדה ישראל, בית שגריר שוויץ, הפדרציה הציונית של דרום אפריקה, גלובל פקטורינג ומשרד יח"צ.

ניסיון בניהול פרויקטים מורכבים, יוקרתיים ואיכותיים

ברשות חברתנו מצויים הכלים, הניסיון והידע הנדרש לניהול פרויקטי בניה מכל סוג ובכל רמת מורכבות עבור בתי מגורים, וילות יוקרה, פרויקטי תמ"א 38, וכן עבור פרויקטים של יזמות וביצוע של השקעות נדל"ן. יכולות אלו מבוססות על הכשרתו וניסיונו של מנהל החברה בועז גוטפלד, בוגר לימודי הנדסה בניו יורק, אשר התמחה בניהול פרוייקטים בבניה בעלי רמות מורכבות רבה. מדובר בפרויקטים בסטנדרט גבוה ואיכותי של אדריכלים מובילים, כדוגמת אבי רסקין, אילן פיבקו  ופלג אדריכלים. 

ניהול פרויקטים מקיף ושלם

אנו מנהלים פרויקטי בניה באופן מקיף בהתייחסות לצרכיהם והיבטיהם, החל משלב התכנון ועד לסיום עבודות גמר. שירותינו כוללים בין היתר:

  • תאום תכנוני - לרבות בחירה מתאימה של אדריכל ויועצים, קבלתם של היתרי בנייה, תאום תכנון, עריכתם של מכרזים, תכנון לוחות זמנים ותכנון תקציב.
  • תזמון מקיף ומושלם בין הקבלנים, הספקים ואנשי המקצוע השונים.
  • ניהול הנדסי ופיקוח אחר התנהלות ספקים ואחר טיב, כמות ומועד הספקת חומר גלם, בניה וגמר.

ניהול איכותי, מדויק וחסכוני

הודות לניסיון הרב של חברתנו אנו מסוגלים לנהל פרויקט בניה ברמות האיכות והדיוק הגבוהות ביותר. הסטנדרטים שלנו ניכרים בכל השלבים של ניהול פרויקט בנייה, החל מתכנון מוקדם מוקפד על כל פרטיו ומרכיביו, ועד לסיומו השלם של הפרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים וללא תוספות וחריגות. יתר על כן, ישנה אפשרות לפצל  את כל העבודות כבר משלב השלד, ולערוך  חוזים פאושלים מפורטים ומדויקים. זאת כדי ליצור חסכון כספי משמעותי הניכר בין היתר בשמירת מסגרות תקציב ללא הפתעות וחריגים.

עבודות ניהול ופיקוח

כל עבודת ניהול ופיקוח בפרויקט הבניה שאנו לוקחים על עצמנו מבוצעת במקצועיות מירבית. יכולותינו מתבטאות בין היתר בביצוע העבודות באופן מושלם על פי דרישת חוזה, תקנים ומפרטים טכניים, ועם מעקב צמוד אחר ההתנהלות תוך שמירה על הגדרות התקציב ולוחות הזמנים. כל זאת, בשקיפות וזמינות מלאה מול לקוחותינו, עם דיווחים שוטפים לכל אורך הפרויקט.

שירותי ניהול פרויקטי בניה

להזמנת שירותי ניהול פרויקט בניה מכל סוג ובכל רמת מורכבות, התקשרו אל אלגום ניהול ופיקוח בע"מ טלפון 077-4241097 . אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק לכם מידע מקצועי נוסף בנושא.

 

מיקום
הקידמה 16, הרצליה
כתובת מייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.