להצעת מחיר התקשרו:054-4670914 ,077-4241097

לנצח על ניהול בניה

מבחינתנו בחברת אלגום, ניהול בניה דומה לתפקידו של מנצח בתזמורת, המהווה את הדמות הראשית שמקשרת, מנתבת, מפקחת ומנהלת את הפרויקט ומבטיחה את הצלחתו באופן איכותי, יעיל ומתוזמן. כל זאת, תוך הפקת המירב מהגדרות הפרויקט ומפרטיו, הקבלנים, הספקים והחומרים אשר נעשה בהם שימוש . למען הצלחתה של ההפקה אנו מנהלים את הפרויקטים של  הבניה מאלף ועד תו, החל משלבי היזמות, התכנון והתיאום המקדימים, ועד לעבודת גמר וסיום הפרויקט.

כל סוגי פרויקטי הבניה בכל רמת מורכבות

לחברתנו ניסיון של מעל 25 שנה בניהול פרויקטי בניה מכל סוג ובכל רמת מורכבות ויוקרה. בין היתר, אנו אמונים על ניהול בנייה בתחום המגורים, לרבות בנייני מגורים ווילות יוקרה, ופרויקטים של תמ"א 38. כמו כן, יש לנו את כל הידע והכלים על מנת לנהל פרויקטים של בניה בתחום המסחר וניהול בניית בנייני משרדים. בנוסף, אנו מנהלים פרויקטים של השקעות נדל"ן ועוסקים ביזמות וביצוע כאחד. מאחורינו שורה ארוכה של פרויקטי בניה שניהלנו עבור לקוחות שונים במשק, כדוגמת הפדרציה הציונית של דרום אפריקה, חברת אשדר וחברת קנדה ישראל. מדובר בפרויקטים שרבים מהם התבססו על תוכניות ומפרטים של טובי האדריכלים בארץ, כמו פלג אדריכלים, אבי רסקין ואילן פיבקו. 

ניהול פרויקט בניה מתוזמן, יעיל ומוצלח

  • היכולת שלנו לנהל פרויקט בניה בכל רמת מורכבות, באופן יעיל ומוצלח, מבוססת על ניסיון רב בתחום ועל גישת עבודה מקצועית, קפדנית ומדויקת באמצעות:
  • תכנון לוחות זמנים ותקציבים ומעקב צמוד אחר התנהלותם , דבר המבטיח הימנעות מחריגות בלתי צפויות בהגדרות תקציב וממשך הפרויקט.
  • תאום תכנוני הכולל בחירת אדריכל ויועצים, הגשת בקשות להיתרי בניה וקבלתם, ועריכתם של חוזים מול גורמים שונים.
  • גישות עבודה יעילות ומתקדמות, כדוגמת פיצול כל העבודות כבר משלבים מקדימים של בניית שלד, וכן באמצעות עריכת חוזים  פאושלים  מפורטים ואפקטיביים.
  • ניהול ופיקוח פרויקט הצמוד לדרישות החוזה, תוכניות אדריכליות ומפרטים, וכן תכנים ותקנים הקבועים בחוק.
  • ניהול הנדסי אחר ביצוע עבודות הבניה, הכולל בין היתר פיקוח וניהול עבודת קבלנים, ספקים וחומרי גלם.

הזמנת שירותי ניהול בניה

להזמנת שירותי ניהול בניה בסטנדרטים הגבוהים ביותר התקשרו אל אלגום ניהול ופיקוח בניה בע"מ בטלפון 077-4241097 . פנו אלינו לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף בנושא.

 

מיקום
הקידמה 16, הרצליה
כתובת מייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.