להצעת מחיר התקשרו:054-4670914 ,077-4241097

הבחירה המתבקשת עבור מפקח בניה במרכז

אזור המרכז הוא לב ליבה של הארץ מבחינת מגורים, מסחר ותעשייה, ומהווה גם מוקד של פעילויות בניה . על מנת לעמוד בסטנדרט הבניה המבוקש באזור זה ישנה חשיבות רבה בבחירתה של חברת פיקוח בניה במרכז המסוגלת לעמוד בו. אלו הנתונים שמציגה אלגום ניהול ופיקוח בע"מ, הנמנית על המובילות במשק בכלל ובאזור המרכז בפרט.

חשיבות שירותיו של מפקח בניה

פרויקט בניה במרכז מכל סוג שהוא, בין אם פרטי, מסחרי או תעשייתי, הינו הליך מורכב, יקר וממושך. יתר על כן, מדובר בהליך המערב גורמים שונים לרבות אנושיים, הנדסיים, כלכליים, כמותיים, חוקתיים וממשלתיים. כל אלו דורשים התנהלות נכונה ומתואמת בכל שלבי הבניה, דבר המאפשר ניהול יעיל וחסכוני של הפרויקט, ומונע מחדלים וטעויות מהותיות. על מנת לבצע כהלכה את התיאומים, ההליכים, האישורים ושלבי הבניה השונים יש צורך בשכירת מפקח בניה במרכז שהינו אמין, מנוסה ומקצועי ביותר. לנו באלגום יש את כל הניסיון, הידע והכלים על מנת לספק את השירות באופן מקצועי ויעיל, ברמת אמינות מושלמת ותוך עמידה בהגדרות התקציב ולוחות הזמנים.

חברת פיקוח בניה מובילה

אלגום, חברת ניהול ופיקוח בניה בהנהלת בועז גוטפלד, מציבה סטנדרטים ויכולות מהגבוהים ביותר באזור המרכז. החברה הפועלת כבר מעל לשני עשורים בתחום, ובאמתחתה ידע וניסיון עשיר בביצוע סוגים שונים של פרויקטי בניה, לרבות פרויקטי יוקרה ופרויקטים ברמת מורכבות מאוד גבוהה. זאת, בתחומים רבים ושונים ותוך הישענות על מפרטים ותוכניות של משרדי אדריכלים מובילים, ביניהם אבי רסקין, פלג אדריכלים ואילן פיבקו. 

פיקוח בניה בכל סוג של פרויקט

אנו מפקחים על ומנהלים פרוייקטים מגוונים כ:

  • מבני מגורים - לרבות בנייני מגורים, בנייני יוקרה, בניית בתים פרטיים ווילות, ופיקוח אחר פרויקטים עכשוויים של תמ"א 38.
  • מבני מסחר ותעשייה – לרבות בנייני משרדים, מרכזי מסחר ומבנים תעשייתיים.
  • השקעות נדל"ן, יזמות וביצוע. 

יכולותינו מגובות בשורה ארוכה של לקוחות מרוצים מתחומים וענפים שונים במשק, הכוללים בין היתר את BSH,שכונת גבעת הברושים, בית גראף,בית שגריר שוויץ,קנדה ישראל,גלובל פקטורינג,משרד יח"צ, הפדרציה הציונית של דרום אפריקה ושגרירות ונצואלה.

שירותי פיקוח בניה במרכז

להזמנת שירותי פיקוח בניה מקצועיים ואמינים במרכז, עבור כל סוג של פרויקט ובכל רמת מורכבות, צרו קשר עם אלגום ניהול ופיקוח בע"מ טלפון -077-4241097. פנו אלינו לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף בנושא.

 

מיקום
הקידמה 16, הרצליה
כתובת מייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.